Шприци трикомпонентні

Шприци трикомпонентні.  Виготовлені з поліпропілену та поліетилену медичного призначення.  Не містять латексу.  Силіконова покриття поверхні голки та шприца, тригранна заточка голки для безболісної ін'єкції.  Прозорий циліндр для безпечного і точного дозування. Надзвичайно точна градуювання.  Поршень абсолютно щільно прилягає до циліндру. Спеціальне покриття поршня забезпечує легкий і плавний хід.  Голка відрізняється особливо гладкою поверхнею, виготовлена з нержавіючої сталі.  Роз'єм Луер зі спеціально обробленої зовнішньою поверхнею забезпечує надійне закріплення голки.    

 Упаковка зберігає стерильність і забезпечує легкість відкривання. Прозорий матеріал упаковки дозволяє візуально визначити розмір шприца.  Стерилізація оксидом етилену. Об'єм: 1 мл, 2 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл.

Застосування: всі види внутрішньовенних і внутрішньом'язових ін'єкцій. Маркування на упаковці виконана українською мовою і повністю відповідає вимогам державних стандартів України. Продукція зареєстрована і дозволена до застосування в медичній практиці на території України.


Фірма виробник:

Країна походження: